Witryna sprężarki

Na witrynie sprężarki.org.pl znajdą Państwo pełne informacje na temat sprężarek - kompresorów produkowanych przez koncern Atlas Copco. Witryna sprężarki umożliwia również zapoznanie się na bieżąco z nowościami na temat sprężarek oraz promocjami na kompresory Atlas Copco. Zintegrowano ją również z forum pneumatycznym co umożliwia zadanie innym użytkownikom pytań odnośnie sprężarek śrubowych i tłokowych Atlas Copco.

Atlas Copco obchodzi 140 lat innowacyjnej działalności w przemyśle

Firma Atlas Copco uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych i najbardziej stabilnych firm, reprezentowana w wielu gałęziach przemysłu w ponad 90 krajach na całym świecie, obchodzi dzisiaj 140 rocznicę swojej działalności.

“Świętowanie 140 rocznicy działalności jest doskonałą okazją do jeszcze większego umacniania relacji z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami, do wprowadzania naszych wartości: zaangażowania, współpracy i innowacji w codzienne działania” powiedział Dyrektor Generalny Atlas Copco Polska Igor Nagaev.

“Jest to również szczególna okazja do wspólnego świętowania uroczystości z pracownikami Atlas Copco Polska. Nasza historia to długoletnie doświadczenie zdobyte w wielu gałęziach przemysłu, innowacyjne produkty i rozwiązania dla obecnych i nowych klientów, dostawców jak również dla obecnych i przyszłych pracowników.”

Na stronie Historia Atlas Copco możecie zobaczyć unikalne filmy prezentujące kluczowe wydarzenia w historii firmy Atlas Copco.

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania