Witryna sprężarki

Na witrynie sprężarki.org.pl znajdą Państwo pełne informacje na temat sprężarek - kompresorów produkowanych przez koncern Atlas Copco. Witryna sprężarki umożliwia również zapoznanie się na bieżąco z nowościami na temat sprężarek oraz promocjami na kompresory Atlas Copco. Zintegrowano ją również z forum pneumatycznym co umożliwia zadanie innym użytkownikom pytań odnośnie sprężarek śrubowych i tłokowych Atlas Copco.

Atlas Copco ZoneAir XATS 1020 stacja sprężarkowa

Kontenerowa stacja sprężarkowa ZoneAir XATS 1020 z certyfikatem ATEX jest nowym innowacyjnym produktem Atlas Copco. Wyposażona w 665 litrowy zbiornik ze stali węglowej ta nowoczesna sprężarka jest w stanie pracować przez 8 godzin na pełnym obciążeniu ( 29 m³/min przy ciśnieniu 10,3 bar). Stację sprężarkową ZoneAir XATS 1020 firma Atlas Copco wyprodukowała głównie z myślą o górnictwie gazowo-naftowym.

Sprężarkę ZoneAir XATS 1020 wyposażono w silnik Cummins QSM 11 z elementem śrubowym C190. Zawiera on odporne na wybuch elementy silnika systemu Pyroban -takie jak akumulator, alternator czy chłodnicę. Stacja sprężarkowa ZoneAir posiada również własny system wykrywania gazu a jej kontener DNV spełnia wszelkie normy dotyczące używania sprężarki w strefie zagrożenia wybuchem ( ATEX 94/9/WE). Sprężarka ta nadaje się więc przede wszystkim do wykorzystania na platformach wiertniczych i jednostkach pływających FPSO np. w celu wspomagania wydobycia ropy. Jest też doskonałym produktem do lakierowania czy piaskowania. Kontener sprężarki wyposażono w szczeliny dla wózków widłowych, dzięki czemu można ją swobodnie przemieszczać.

W stacji sprężarkowej ZoneAir zastosowano również inne ciekawe rozwiązania takie jak ręczny zawór odcinający paliwo, rozrusznik ze zbiornikami powietrza czy zewnętrzny zbiornik paliwa. Sprężarki ZoneAir mają różne ciśnienia i różne pojemności. Można więc swobodnie dostosowywać je do własnych potrzeb.

Odpowiedzi

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

Wygląda nieźle :)

Wygląda nieźle :)

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania